Oferta pracy

Elektronik - Serwisant

Atlas Poland Sp. z o.o. O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Atlas Poland Sp. z o.o. lider w sprzedaży specjalistycznych maszyn budowlanych, kolejowych i przemysłowych, poszukuje osoby na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • Serwis maszyn na miejscu oraz u klientów
  • Diagnoza techniczna, identyfikowanie awarii i przyczyn ich powstania
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne o kierunku: elektromechanika, mechatronika, automatyka, elektronika lub elektryka
  • Bogata wiedza z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej, elektroniki i budowy maszyn
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych
  • Praktyczne doświadczenie związane z serwisem i naprawą maszyn
  •  Dyspozycyjność i gotowość do częstych delegacji
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w renomowanej firmie będącej liderem w swojej branży

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy