Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KF SERWIS - FITNESS z siedzibą w Krakowie ul. Dukatów 29 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest KF TRANS s.c. z siedzibą w Krynicy-Zdroju przy ul. Zieleniewskiego 19. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
KF SERWIS FITNESS

Elektronik

KF SERWIS FITNESSO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 06 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa urządzeń elektornicznych

  • Serwis urządzeń fitness użytku domowego oraz sprzętu profesjonalnego

  • Terminowa realizacja zleconych napraw

  • Dbałość o wizerunek firmy

  • Raportowanie

  • Ścisła współpraca z centralą firmy

Nasze wymagania

  • Minimalny zakres wiedzy technicznej (mile widziane wykształcenie kierunkowe)

  • Doświadczenie w pracy z elektronarzędziami

  • Znajomość elementów elektronicznych

  • Podstawowa wiedza w dziedzinie elektroniki

  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność

  • Zaangażowanie

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektywności, stażu i zaangażowania

  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę

  • Bardzo dobre warunki pracy

  • Narzędzia niezbędne do codziennej pracy

  • Miłą i sympatyczną atmosferę w młodym zespole :)

  • Możliwość wieloletniej współpracy

  • Szkolenia stanowiskowe

Cześć! :)

Jesteśmy KF SERWIS FITNESS - profesjonalny serwis urządzeń i maszyn fitness.

www.kfserwis.com

Specjalizujemy się w naprawach urządzeń i maszyn fitness m.in. Matrix, Johnson Fitness, Life Fitness, TechnoGym, Precor, Cybex, Schwinn, StarTrac, BH Fitness, York, Kettler, Domyos a także wielu innych...

Istniejemy nieprzerwanie od 2007 roku.

Obsługujemy klientów sieciowych, siłownie, kluby fitness, SPA & wellness, hotele, etc.

Przewiń do profilu firmy