Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektronik - Serwisant

NDN - ZBIGNIEW DANILUK, nazwa skrócona: NDN

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka i naprawa aparatury kontrolno-pomiarowej

  • Adjustacja i kalibracja aparatury kontrolno-pomiarowej po naprawach

  • Kontakt z producentami aparatury kontrolno-pomiarowej (znajomość języka angielskiego)

  • Kontakt i wsparcie techniczne klienta w ramach prowadzonych napraw

  • Tworzenie raportów z napraw serwisowych

  • Odbywanie sporadycznych podróży służbowych: wsparcie techniczne, targi, szkolenia

Nasze wymagania

  • Wiedza teoretyczna i praktyczna na wysokim poziomie z zakresu elektroniki

  • Znajomość aparatury kontrolno-pomiarowej

  • Doświadczenie w dziedzinie diagnostyki i napraw urządzeń elektronicznych

  • Mile widziane doświadczenie przy naprawach aparatury kontrolno-pomiarowej

  • Umiejętność obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej i sprzętu lutowniczego

  • Wykształcenie wyższe: elektronika lub elektrotechnika

  • Umiejętność odczytywania schematów elektronicznych

  • Umiejętność biegłej obsługi komputera i pakietu Microsoft Office

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Dyspozycyjność w godzinach 8:30-17:00 od poniedziałku do piątku

To oferujemy

  • Bezstresową i przyjazną atmosferę pracy

  • Stabilną pracę na cały etat w wiodącej firmie branży elektronicznej

  • Wsparcie merytoryczne partnerów zagranicznych w zakresie serwisu i napraw

  • Możliwość rozwoju i realnego wpływu na funkcjonowanie firmy

  • Urządzenia i stanowisko niezbędne do pracy w siedzibie firmy - Warszawa,

  • Ursynów

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

O nas

Firma NDN powstała w 1988 roku i jest liderem rynku aparatury pomiarowej w Polsce. Wyróżnia się szerokością asortymentu w ofercie handlowej i dużą aktywnością rynkową. NDN oferuje całe spektrum aparatury pomiarowej dla elektroniki i energetyki, od popularnych modeli multimetrów przez sprzęt średniej klasy po przyrządy z górnej półki firm takich jak LeCroy czy Yokogawa. Dystrybucja aparatury pomiarowej jest uzupełniana przez szeroką ofertę narzędzi dla elektroników oraz usługi w zakresie kalibracji, wzorcowania i serwisu urządzeń.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a przystąpieniem do rekrutacji, prosimy o przysłanie swojego CV dołączając klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NDN - Zbigniew Daniluk w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko." lub za pomocą portalu.

Wybranych kandydatów zaprosimy do dalszego etapu rekrutacji, jakim jest rozmowa kwalifikacyjna w naszej siedzibie.