Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektronik Taboru

METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.O firmie

  • Wilczy Dół 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.

Wilczy Dół 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie napraw, przeglądów, usuwanie awarii pojazdów metra zgodnie z technologią i dokumentacją techniczną,

  • Obsługa przyrządów pomiarowych,

  • Wykonywanie odczytów i analizy danych z systemu rejestracji w pojazdach metra,

  • Obsługa specjalistycznych stanowisk do diagnostyki pojazdów metra

  • Praca w równoważnym systemie czasu pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne w zakresie elektronicznym, informatycznym, elektrycznym,

  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych, instalacji, sieci przy których wymagane jest posiadanie świadectw kwalifikacyjnych GRUPA 1 (o napięciu do 1 kV),

  • Znajomość obsługi komputera,

  • Preferowane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów i dokumentacji technicznej,

  • Stan zdrowia umożliwiający uzyskanie dopuszczenia do pracy na wysokości powyżej 3 metrów.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Szkolenie i wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • Miłą atmosferę pracy w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie,

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,

  • Bilet na wszystkie środki komunikacji miejskiej na 1 i 2 strefę.

Metro Warszawskie Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dysponującym wieloletnim doświadczeniem w zakresie przewozów pasażerskich, zarządzania, organizacji i realizacji budowy. Metro Warszawskie Sp z o.o. jako podmiot prawa handlowego, którego właścicielem jest Miasto Stołeczne Warszawa, świadczy usługi przewozów pasażerskich koleją podziemną w Warszawie. Jednocześnie, jako inwestor zastępczy na zlecenie m.st. Warszawy przygotowuje i nadzoruje całość procesu inwestycyjnego przy rozbudowie stołecznego metra – największej inwestycji komunikacyjnej w stolicy i jedynej w Polsce. Swoim pracownikom oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Aplikacje należy składać do dnia 13 lutego 2021r.

Informujemy, że kontaktować będziemy się tylko z wybranymi kandydatami, przesłanych aplikacji nie zwracamy.

Zastrzegamy możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji.