Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektronik - Technik serwisu

BLACKBURST sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:Praca projektowa, rozliczana z efektu a nie godzin
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Wał Miedzeszyński 604A

Wawer

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • naprawa typowych uszkodzeń elektroniki (urządzenia naszej produkcji, wiemy jak je naprawiać)

  • pomoc przy produkcji, składaniu nowych urządzeń

  • testy manualne wyprodukowanych urządzeń

  • lutowanie, zarabianie kabli RJ45, SDI itp.

  • aktualizacja oprogramowania naprawianych urządzeń

Nasze wymagania

  • pasja do tworzenia namacalnych rzeczy

  • posługiwanie się narzędziami, czytanie rysunków wykonawczych, złożeniowych

  • posługiwanie się przyrządami kontrolno-pomiarowymi

  • analitycznego umysłu, umiejętności dedukcji, poszukiwania i rozwiązywania problemów,kreatywności inżynierskiej, samodzielności, sumienności oraz umiejętność dobrej współpracy w zespole

  • umiejętność lutowania (SMD, THT), czytanie schematów elektronicznych, elektrycznych

To oferujemy

  • Niebanalne zadania

  • Praca przy ciekawych projektach, które szybko wchodzą do użytku

  • Styczność z ciekawymi technologiami

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość nauki i rozwoju

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na warunkach do uzgodnienia

  • Koleżeńską atmosferę

O nas

Firma zajmuje się realizacją projektów dla TV i transmisji sportowej. Tworzymy własne rozwiązania hardware i software na potrzeby zbierania danych, przetwarzania i wyświetlania w TV.

Poszukujemy osoby o wykształceniu technicznym (mile widziane: automatyka, elektryka, elektronika, mechatronika) do pomocy w pracach związanych z utrzymaniem i rozwojem sytemu elektronicznego opartego o nawigację GPS.

Praca przy ciekawych projektach, które szybko wchodzą do użytku.