Logo Pracuj.pl

Elektronik Utrzymania Ruchu

BURY Sp. z o.o.O firmie

  • Mielec
    Mielec, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prace związane z wykonywaniem okablowania eksploatacyjnego, występującego w oprzyrządowaniu testującym
  • Lutowanie płytek elektronicznych oraz złącz, które podlegają wymianie eksploatacyjnej w oprzyrządowaniu testującym
  • Modernizacje oprzyrządowania testującego
  • Instalacja i uruchomienie systemów testujących oraz oprzyrządowania elektronicznego w obszarze produkcji elektronicznej
  • Przezbrajanie maszyn testujących polegające na wymianie adapterów testujących
  • Działania diagnostyczne i naprawcze w przypadku zatrzymania produkcji spowodowanego niewłaściwym funkcjonowaniem oprzyrządowania testującego lub jego uszkodzeniem
  • Konserwacje i przeglądy mające na celu utrzymanie oprzyrządowania testującego w należytym stanie technicznym
  • Rozwiązywanie bieżących problemów wynikłych w trakcie testów, w razie potrzeby kontakt z konstruktorami oprzyrządowania
  • Uczestniczenie we wdrażaniu oprzyrządowania
  • Rejestracje awarii i opisów o dokonanych naprawach w systemie informatycznym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne – elektronika i pokrewne
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność lutowania
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacja techniczną w zakresie elektroniki I automatyki
  • Umiejętność posługiwania się aparaturą pomiarową
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • Pracę w twórczym i przyjaznym zespole
  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, kino

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • kino

Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych wykorzystywanych w branży Automotive.

Prosimy o przesyłanie aplikacji do 01.05.2021

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: B/Z/AS

Elektronik Utrzymania Ruchu, Mielec