Oferta pracy

Elektronik w dziale Serwis

PPUH "GECO" Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy działu Serwisu, ustalanie kolejności napraw

  • Kontaktowanie się z klientami w bieżących sprawach dotyczących napraw serwisowych dostarczanych przez nich urządzeń

  • Udzielanie porad technicznych użytkownikom Naszych produktów

  • Wykonywanie serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych

  • Przygotowywanie raportów z napraw serwisowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowana elektronika, mechatronika)

  • Znajomość analogowych i mikroprocesorowych układów elektronicznych

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami i aparaturą pomiarową

  • Zaangażowanie i dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy

  • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność

  • Komunikatywność, aby kontakt ze współpracownikami, a przede wszystkim z klientami nie sprawiał Ci trudności

  • Dobra orientacja w bieżących zagadnieniach związanych z elektroniką, znajomości kierunków i trendów rozwoju w branży

  • Uprawnienia elektroenergetyczne SEP do 1 kV

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Interesującą pracę w przyjaznym zespole, przy produkcji ciekawych i różnorodnych układów elektronicznych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity pozapłacowe (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny), świadczenia z ZFŚS

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • Praca w godz. 7:00 – 15:00

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • szkolenia

PPUH "GECO" Sp. z o.o. jest firmą nowoczesną działającą w branży elektronicznej od 1992 roku. Specjalizujemy się projektowaniu, produkcji i wdrażaniu elektronicznych urządzeń sterujących wykorzystywanych w wielu dziedzinach ludzkiej działalności, m.in.: w automatyce grzewczej, chłodniczej, przemysłowej.

Zakład pracy jest usytuowany w miejscowości Cholerzyn, pomiędzy lotniskiem Kraków – Balice a Zalewem w Kryspinowie, w odległości kilku kilometrów od Krakowa, Skawiny, Krzeszowic, Zabierzowa.

Przewiń do profilu firmy