Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektronik w dziale utrzymania ruchu

  • Tajęcina (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Specjalista
  • 24.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Koncern MTU Aero Engines zatrudnia 8,5 tys. pracowników; jest jednym z największych na świecie producentów zespołów napędowych dla samolotów. MTU Aero Engines Polska rozpoczęło swoją działalność w 2008 roku. Nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum badawczo-rozwojowym zlokalizowany jest wTajęcinie k. Rzeszowa – stolicy polskiego przemysłu lotniczego. Polski oddział prowadzi prace badawcze, produkcję najwyższej klasy komponentów silników lotniczych, montaż modułów oraz naprawy części układów napędowych.

    Miejsce pracy: Tajęcina (pow. rzeszowski)

    Opis stanowiska:

    • Naprawy i usuwanie usterek na maszynach CNC oraz innych urządzeniach produkcyjnych
    • Tworzenie, monitorowanie oraz zamykanie dokumentacji towarzyszącej procesom napraw i przeglądów maszyn
    • Wykonywanie analiz przyczyn awarii oraz wprowadzanie ulepszeń w celu podniesienia efektywności pracy urządzeń i instalacji
    • Specyfikowanie części zamiennych do zakupu
    • Wykonywanie prac prewencyjnych oraz przeglądowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe techniczne
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Znajomość schematów elektrycznych oraz pracy z dokumentacją techniczną
    • Uprawnienia SEP do 1kV „E”
    • Znajomość systemów sterowania maszyn i urządzeń (mile widziany Sinumerik / Siemens)
    • Znajomość budowy maszyn oraz obrabiarek CNC (szlifierki, tokarki, frezarki, piece próżniowe)
    • Znajomość metodologii diagnostyki maszyn oraz wykonywania prac przeglądowych
    • Znajomość budowy układów sterowania obrabiarek i urządzeń
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
    • Gotowośc do pracy w systemie zmianowym

    Co nas wyróżnia jako pracodawcę?

    • Innowacyjność i prestiżowa branża – prowadzimy intensywne prace badawczo-rozwojowe i produkcję w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne,
    • Środowisko pracy – kładziemy nacisk na współpracę oraz otwartą komunikację. Cenimy pasję i potrzeby naszych pracowników.
    • Zasady wynagradzania: na starcie realizacja planu kwalifikacji, „pensja fair”, wsparcie finansowe nauki na studiach oraz języków obcych, liczne aktywności w ramach promowania work-life balance, dofinansowane obiady w stołówce firmowej, pakiet medyczny a dla osób długotrwale związanych z firmą - „bonus za współpracę”.

    Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest  MTU Aero Engines Polska sp. z o.o. z siedzibą w Jasionce (kod poczt. 36 - 002), Tajęcina 108. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, także w celu przyszłych rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo  dostępu  do  treści  swoich  danych, żądania  ich  sprostowania, usunięcia,   wniesienia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora,  skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych, zbieranych przez nas na podstawie obowiązujących przepisów  jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w ww procesie.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w formularzu aplikacyjnym.