Oferta pracy

Elektronik

Relyon IT ServicesO firmie

12 000‐16 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma znana z nowoczesnych, zaawansowanych technologii, specjalizująca się w tworzeniu produktów z obszaru obrabiania metalu, technologii laserowej oraz szeroko pojętej elektroniki, poszukuje kreatywnych, ambitnych, proaktywnych osób, chcących wdrażać swoje odważne pomysły w życie.

ElektronikNumer ref.: ERiTS/AW

Jakie będą zadania na stanowisku?

  • Projektowanie zaawansowanych obwodów drukowanych przy użyciu CADENCE PCB Editor 17.2 (nie jest wymagana znajomość konkretnego programu, mogą być pokrewne typu Altium).
  • Projektowanie elektroniki do opracowywanych zasilaczy dużych mocy wykorzystywanych w procesach plazmowych PVD oraz laserach.
  • Uruchamianie i testowanie zaprojektowanych urządzeń.
  • Przeprowadzanie obliczeń i symulacji niezbędnych przy projektowaniu PCB (LtSpice, AWR, ANSYS HFSS, SIVAWE).
  • Aktywny udział w planowaniu projektów (podejście SCRUM).
  • Sporządzanie dokumentacji projektowej i produkcyjnej.

Kogo poszukujemy?

Osób mających:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektroniczne lub elektryczne).
  • 2,5 roczne doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w projektowaniu elektronicznych obwodów drukowanych (PCB) – rysowanie oraz uruchamianie minimum 6 warstw.
  • Znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej oraz zagadnień związanych z kompatybilnością elektromagnetyczną (EMC).
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim niezbędnym do komunikacji w ramach międzynarodowych projektów.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z techniką RF.

Co oferujemy?

  • Pracę w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę;
  • Pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną;
  • Rekrutację przebiegającą w 100% zdalnie – od rozmowy po podpisanie umowy;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z najnowszymi technologiami;
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach, gdzie można rozwinąć skrzydła oraz wdrażać swoje pomysły.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.

2. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.

3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.

Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Sp. z o.o. Sp.k. i Relyon IT Services Sp. z o.o. Sp.k. Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej polityce prywatności

Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail: [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy