Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektronik

SWISS KRONO sp. z o.o.

  • Żary

    Żary, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca z instrumentami i systemem kontroli procesów w petrochemicznym środowisku przemysłowym

  • system Emerson Process Delta V

  • konfiguracja dla nowych aplikacji i utrzymanie systemu w zakładzie produkcji petrochemicznej

  • praca w systemie 2-zmianowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (specjalizacja w elektronice i oprzyrządowaniu przemysłowym)

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Mile widziane

  • posługiwanie się programem Eplan Electric

  • podstawowa znajomość C++ oraz Visual Basic

  • doświadczenie z programowaniem sterowników przemysłowych – system DeltaV

  • sieci komputerowe

  • dobra znajomość programu Excel

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w międzynarodowym zespole innowacyjnym

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach

  • szeroki pakiet socjalny

  • możliwość ubezpieczenia grupowego

  • pakiety medyczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku