Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektrotechnik - Elektromonter - Elektryk

Storage Partners sp. z o.o. sp.k.O firmie

Storage Partners sp. z o.o. sp.k.

Gipsowa 11

Sierosław (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • udział w montażu mechanicznym maszyn i stanowisk przemysłowych na podstawie planów, rysunków, schematów, procedur, itp.

  • prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielczych

  • montaż instalacji elektrycznych i automatyki

  • dbałość o jakość produkowanych wyrobów i ich kontrola w zakresie przewidzianym dla montera.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe) elektryka / elektronika lub pochodne

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu energetyki, elektrotechniki, automatyki,

  • doświadczenie na stanowisku montażowym minimum 2 lata (doświadczenie w montażu seryjnym będzie dodatkowym atutem).

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę, uczciwość, sumienność, staranność i pozytywne nastawienie.

  • umiejętność pracy w zespole i współtworzenia dobrej atmosfery w pracy.

Mile widziane

  • dobra znajomość zagadnień z dziedziny elektryki, mechaniki lub mechatroniki

  • ważne świadectwo kwalifikacyjne G1 typu (E) w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci

  • znajomość obsługi komputera w zakresie programów wspierających eksploatację oraz systemów automatyki, podstaw diagnozowania/programowania sterowników PLC Siemens.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Holenderska, rodzinna firma produkcyjno - handlowa z siedzibą w Sierosławiu, koło Tarnowa Podgórnego.

Gwarantujemy miłą atmosferę, ambitną pracę oraz zgrany zespół. Jeżeli szukasz pracy i zmiany życia zawodowego na lepsze, to zadzwoń do nas i umów się na spotkanie!!

Przewiń do profilu firmy