Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektrotechnik - Elektryk

WEREMCZUK FMR Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Bełżycka 73

Niedrzwica Duża (pow. lubelski)

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji elektrotechnicznych i elektronicznych na produkowanych maszynach

  • wgrywanie aplikacji na sterowniki PLC i mikrokontrolery, parametryzacja aplikacji na te urządzenia

  • testowanie i wdrażanie układów sterowania na produkowanych maszynach

  • prace ogólno elektryczne na obiektach zakładu

Nasze wymagania

  • wykształcenie w kierunku elektrotechnik lub elektryk lub pokrewne

To oferujemy

  • praca w doświadczonym zespole elektrotechników i elektryków, mechatroników

  • możliwość poznania projektowania sterowników PLC i mikrokontrolerów, zasad automatyki przemysłowej

  • umowa o pracę, pełny etat

  • świadczenia z ZFŚS

Nasza spółka WEREMCZUK FMR Sp. z o.o. produkuje specjalistyczne maszyny dla rolnictwa dla odbiorców w kraju i zagranicą. Spółka jest zlokalizowana w Niedrzwicy Dużej w pobliżu trasy szybkiego ruchu. Zachęcamy do szerszego zapoznania się z osiągnieciami i możliwościami spółki na www.weremczukagro.pl .

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.