Elektrotechnik

  • Lubin, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 8 - 10 tys. zł brutto
  • 12.07.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 11.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W&K Industriemontage Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 177, 59-300 Lubin jest międzynarodową firmą usługową, prężnie rozwijającą się w zakresie montażu przemysłowego. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, stawiającą na stały rozwój oraz poszerzamy swoje kompetencje i możliwości.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lubin/ Niemcy
    Wynagrodzenie: 8 - 10 tys. zł

    Opis stanowiska

    • brygadzista (zespół 3-4 osobowy) TEAM SERWISOWY
    • montaż, uruchamianie, serwisowanie systemów magazynowych
    • nadzór nad przebiegiem prac montażowych
    • praca w charakterze montażysta, serwisant
    • współpraca z klientem

    Wymagania

    • mile widziane uprawnienia SEP, prawo jazdy kat. B
    • warunek konieczny dobra znajomość języka niemieckiego
    • wiedza z zakresu elektrotechniki
    • umiejętność czytania schematów elektrycznych
    • dyspozycyjność

    Oferujemy

    • pracę w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku pracy
    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • zapewniamy: transport, noclegi + refundacja części kosztów wyżywienia
    • samochód, telefon służbowy

    Wynagrodzenie

    Od 9000 PLN

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom