Elektrotechnik w dziale utrzymania ruchu

Randstad Polska Sp. z o.o.

5 0008 000 brutto / mies.
  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Rekrutujemy dla

Masz doświadczenie w dziale utrzymania ruchu? Chcesz zmienić pracę i szukasz możliwości rozwoju? Aplikuj!

Twój zakres obowiązków

  • usuwanie bieżacych awarii

  • wykonywanie napraw i remontów uszkodzonych elementów w czasie produkcji pod kątem mechanicznym i elektrycznym

  • instalacja nowych oraz modernizacja starych urządzeń produkcyjnych

  • dbanie o stan techniczny urządzeń oraz powierzonych narzędzi i elektronarzędzi

  • uczestniczenie w projektach optymalizujących pracę linii

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenia kierunkowego (elektromechanik, elektryk, automatyk)

  • wiedzy w zakresie układów sterowania maszyn oraz techniki napędowej

  • min. rocznego doświadczenia w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń

  • uprawnień SEP gr. 1 do 1kV

  • książeczki sanitaro-epidemiologicznej

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przez naszego klienta

  • pierwsza umowa na okres 3 miesięcy, kolejna na rok lub na czas nieokreślony

  • wysokie wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia zawodowego: 5-8 tys. brutto miesięcznie na start

  • pracę w systemie 3 - zmianowym

  • benefity

  • darmowe posiłki na stołówce (dania gorące- zupy i drugie dania)

  • zniżki na produkty do 20% (karma dla zwierząt, wysokiej jakości produkty mięsne)

  • paczki świąteczne

  • premie uznaniowe

  • pracę w zakładzie w Radomiu lub Pionkach

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy