Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk - Elektromechanik

  • Rakszawa (pow. łańcucki), podkarpackie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-02-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Van Pur jest największą niezależną polską spółką piwowarską. Nasza oferta to piwa oraz bezalkoholowe napoje słodowe. Jesteśmy również sprawdzonym i cenionym partnerem w kategorii private label.

    W tej chwili poszukujemy kompetentnej i dynamicznej osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Rakszawa (pow. łańcucki)

    Opis stanowiska:

    • Nadzór nad układami i urządzeniami elektroenergetycznymi i elektromechanicznymi
    • Montaż i konserwacja urządzeń i układów elektroenergetycznych
    • Utrzymywanie w należytym stanie technicznym maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • Wykonywanie przeglądów
    • Usuwanie awarii

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. Średnie o profilu zgodnym ze stanowiskiem tj. elektryka, elektromechanika
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. rok,
    • Ważne świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych oraz zakres E do 1 kV,
    • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej
    • Mile widziana  znajomość i umiejętność programowania  sterowników PLC, w szczególności SIMENS S7-300/400 oraz paneli operatorskich
    • Gotowość do pracy 3-zmianowej.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
    • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

    Zainteresowanych informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi osobami.