Elektryk budowlany

  • Viktech P/S, Dania, Dania
  • Specjalista
  • 11.04.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 11.05.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Viktech specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych specjalistów w branży budowlanej i energetycznej, takich jak: cieśle, dekarze, malarze, elektrycy, spawacze itp. Ponadto zajmujemy się tworzeniem dokumentacji technicznej dla branży elektronicznej. Główna siedziba firmy znajduje się w Aarhus w Danii. Łącznie mamy siedem biur w Danii, jedno w Niemczech w Rostocku oraz w Polsce - w Szczecinie. Zatrudniamy obecnie około 800 pracowników tymczasowych oraz około 45-50 pracowników stałych, biurowych (dział sprzedaży, rekrutacji, administracji, marketingu i dokumentacji technicznej).

    Poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Viktech P/S, Dania
    nr ref. ELE

    Główne zadania:

    • Montaż instalacji elektrycznej, okablowania, sprzętu i systemów oświetleniowych w nowych budynkach i apartamentach
    • Łączenie i montaż przewodów, automatycznych włączników, kabli, transformatorów, sieci komputerowych i innych komponentów
    • Czytanie diagramów i rysunków technicznych
    • Przeprowadzanie testów systemów elektrycznych
    • Naprawa przy zastosowaniu urządzeń takich jak omomierz, woltomierz i oscyloskop
    • Zapewnienie kompatybilności i bezpieczeństwa systemu.

    Wymagania:

    • Min. 3 lata doświadczenia ze wszystkimi rodzajami instalacji elektrycznych stosowanych w nowych budynkach takich jak centra handlowe, apartamenty, hotele, szpitale, budynki mieszkalne
    • Posiadanie świadectwa ukończenia szkoły w zawodzie elektryk / uprawnienia elektryczne (warunek konieczny)
    • Doświadczenie w pracy za granicą (np.: Skandynawia, Niemcy, Wielka Brytania)
    • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (warunek konieczny)
    • Prawo jazdy i własny samochód.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt długoterminowy
    • Wysokie wynagrodzenie, wypłacane co dwa tygodnie
    • Świadczenia typu: wakacyjne, emerytalne
    • Pełny etat ok. 40 godzin w tygodniu
    • Własne narzędzia oraz ubrania robocze
    • Opiekę koordynatora
    • Pomoc przy zakwaterowaniu.

    CV wraz z dokumentami potwierdzającymi doświadczenie (skany świadectwa ukończenia szkoły w zawodzie elektryk/ elektromonter, uprawnienia elektryczne, świadectwa pracy oraz referencje) prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ, w tytule wiadomości wpisujemy nr ref. ELE.