„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez POLONEZ PLUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Komitetu Obrony Robotników 70 , 02-146 Warszawa dla potrzeb procesu rekrutacji.”
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk – Administrator magazynu narzędzi

POLONEZ PLUS Sp. z o.o.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń,

  • Przeprowadzanie terminowych przeglądów, remontów maszyn i urządzeń,

  • Usuwanie bieżących awarii,

  • Naprawa elektronarzędzi,

  • Prowadzenie magazynu elektronarzędzi: zamawianie narzędzi i części zamiennych, współpraca z dostawcami i serwisami zewnętrznymi, prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (elektryka/automatyka),

  • Doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu na stanowisku elektryk, elektromechanik, automatyk,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • Uprawnienia SEP E1 mile widziane E2, E3,

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Microsoft Office,

  • Dyspozycyjność,

  • Wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków,

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Rzetelność.

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu narzędziowni/wypożyczalni będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Benefity pozapłacowe: pakiety sportowe i medyczne, nauka języka obcego

  • Bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Dynamicznie rozwijająca się Spółka Polonez Plus z siedzibą w Warszawie ,prowadząca działalność gospodarczą w zakresie kompleksowego wykonawstwa instalacji: wentylacyjno-klimatyzacyjnych, wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, ochrony przeciwpożarowej, elektroautomatyki i projektowania, poszukuje do swojego kieleckiego zespołu Elektryka – administratora magazynu narzędzi.

Spółka wyjątkowo dba o sprzyjający klimat niezbędny w rozwoju zawodowym i osobistym swoich pracowników oraz tworzy motywacje do związania z nią swojej przyszłości.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje