Oferta pracy

Elektryk-Automatyk

GRUPA KANO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)
GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 23 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, oraz Afryki.

W związku ze stałym rozwojem obszaru produkcyjnego i parku maszynowego, Grupa KAN prowadzi rekrutację na stanowisko:
ELEKTRYK-AUTOMATYKNumer ref.: DPR/A/1/2021

Wymagania:

  • wykształcenie - co najmniej średnie elektryczne lub pokrewne (automatyka)
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu lub firmach wykonawczych realizujących prace związane z wdrażaniem instalacji elektrycznych oraz automatyki
  • uprawnienia SEP G1 do 1 kV
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki, mechaniki, elementów sterowania, urządzeń peryferyjnych, pneumatyki, hydrauliki
  • umiejętność czytania schematów i rysunku technicznego
  • prawo jazdy kat B
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zakres obowiązków:

  • kontrola maszyn i urządzeń produkcyjnych pod kątem ich sprawności i przydatności na produkcji
  • usuwanie awarii maszyn, przeglądy maszyn w trakcie postoju
  • konserwacja maszyn i urządzeń zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • realizacja prac instalacyjnych
  • podejmowanie działań zapobiegawczych w celu wyeliminowania ewentualnych przyczyn niesprawności maszyn i urządzeń
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości wykonywanych prac
  • wypełnianie dokumentów związanych z wykonywanymi zadaniami
  • ścisła współpraca z działami produkcyjnymi

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznej i innowacyjnej organizacji
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych: m.in. odnawianie kursów SEP
  • kursy językowe finansowane przez firmę
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. katy Multi Sport, karta prywatnej opieki medycznej)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji prowadzonych przez Grupę KAN.

Informujemy, że Administratorem Danych jest KAN sp. z o.o. z siedzibą w Kleosinie ul. Zdrojowa 51, 16-001 Kleosin.
Z Inspektorem Ochrony Danych skontaktować się można pod adresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne