Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk / Automatyk

ORLEN Centrum Serwisowe Spółka z o. o.

Konstantego Ciołkowskiego 88h

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • naprawa i montaż systemów automatyki stacji paliw oraz diagnozowanie przyczyn awarii

  • instalacja oraz konfiguracja urządzeń i oprogramowania

  • naprawa i montaż urządzeń dystrybucyjnych stacji paliw

  • wykonawstwo nowych oraz modernizacje istniejących instalacji elektrycznych, instalacji teletechnicznych, instalacji odgromowych oraz bieżące naprawy urządzeń

  • wykonywanie pomiarów elektrycznych: skuteczności samoczynnego wyłączenia zasilania, uziemień, rezystancji izolacji, wyłączników różnicowoprądowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne o specjalności: elektryka, automatyka, informatyka lub pokrewne.

  • Doświadczenie min. 2 lata w pracy na podobnym stanowisku (praktyczna wiedza).

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, DTR-ki).

  • Aktualne uprawnienia SEP, minimum E 1kV.

  • Świadectwa kwalifikacji Grupy I do 1 kV w zakresie dozoru i eksploatacji + pomiary

  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, rzetelność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Zdolności do pracy na wysokości oraz doświadczenie z instalacjami LPG.

  • Znajomość obsługi komputera, prawo jazdy kategorii B

  • Świadectwa kwalifikacji Grupy III w zakresie dozoru i eksploatacji.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Praca w nowoczesnym i międzynarodowym koncernie

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych branż

  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • system premiowy

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwość rozwoju w zagranicznych spółkach

  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

  • Programy well-beingowe wspierające Twój dobrostan

  • Program wspierający rodzinę

Zgłoszenie powinno zawierać

  • Życiorys zawodowy (CV)

  • Zgodę na przetwarzanie danych osobowych*