Logo Pracuj.pl

Elektryk / Automatyk

ORLEN Centrum Serwisowe Spółka z o. o.O firmie

ORLEN Centrum Serwisowe Spółka z o. o.

Konstantego Ciołkowskiego 88h

Białystok

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • naprawa i montaż systemów automatyki stacji paliw oraz diagnozowanie przyczyn awarii
  • instalacja oraz konfiguracja urządzeń i oprogramowania
  • naprawa i montaż urządzeń dystrybucyjnych stacji paliw
  • wykonawstwo nowych oraz modernizacje istniejących instalacji elektrycznych, instalacji teletechnicznych, instalacji odgromowych oraz bieżące naprawy urządzeń
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych: skuteczności samoczynnego wyłączenia zasilania, uziemień, rezystancji izolacji, wyłączników różnicowoprądowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne o specjalności: elektryka, automatyka, informatyka lub pokrewne.
  • Doświadczenie min. 2 lata w pracy na podobnym stanowisku (praktyczna wiedza).
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, DTR-ki).
  • Aktualne uprawnienia SEP, minimum E 1kV.
  • Świadectwa kwalifikacji Grupy I do 1 kV w zakresie dozoru i eksploatacji + pomiary
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, rzetelność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Zdolności do pracy na wysokości oraz doświadczenie z instalacjami LPG.
  • Znajomość obsługi komputera, prawo jazdy kategorii B
  • Świadectwa kwalifikacji Grupy III w zakresie dozoru i eksploatacji.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Praca w nowoczesnym i międzynarodowym koncernie
  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych branż
  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie
  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne
  • system premiowy

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwość rozwoju w zagranicznych spółkach
  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy
  • Programy well-beingowe wspierające Twój dobrostan
  • Program wspierający rodzinę

Zgłoszenie powinno zawierać

  • Życiorys zawodowy (CV)
  • Zgodę na przetwarzanie danych osobowych*

Aktualne oferty pracodawcy
Elektryk/Automatyk, E-BIA/2021

Elektryk / Automatyk, Konstantego Ciołkowskiego 88h, Białystok