Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Automatyk

ROSINSKI PACKAGING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Czynny udział w technicznym zabezpieczeniu maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Realizacja przeglądów okresowych maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • Uczestniczenie w prowadzeniu dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi

  • Udział w przygotowaniu i realizacji projektów modernizacyjnych

  • Bieżące naprawy i diagnostyka maszyn produkcyjnych (wtryskarki, maszyny rozdmuchowe, urządzenia peryferyjne współpracujące z maszynami produkcyjnymi)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, lub średnie związane z elektrotechniką i automatyką

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i automatyki

  • Wiedza na temat automatyzacji procesów produkcyjnych

  • Znajomość dokumentacji technicznej (schematy, projekty)

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym autem

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca w systemie dwuzmianowym

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, nagrody jubileuszowe i inne)

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie