Oferta pracy

Elektryk - automatyk

CGH Polska Sp. z o.o.O firmie

CGH Polska Sp. z o.o.

Srebrna 39

Bydgoszcz

CGH Polska Sp. z o.o. jest producentem zbiorników, konstrukcji stalowych.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie utrzymania ruchu maszyn i instalacji produkcyjnych,
  • Prowadzenie działań prewencyjnych jak i niezwłoczne usuwanie awarii maszyn, instalacji i urządzeń produkcyjnych,
  • Udział w procesach modernizacji maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne – preferowany kierunek elektryk lub pokrewne,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Rozumienie zagadnień mechanicznych i elektrycznych,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej schematów sterowania elektrycznego i projektowania prostych układów sterowania automatyki,
  • Znajomość podstaw instalacji pneumatycznych oraz hydraulicznych,
  • Uprawnienie w zakresie eksploatacji urządzeń instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 1kV – warunek konieczny,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Z nami zyskasz

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Spotkanie noworoczne i piknik dla pracowników i ich rodzin raz w roku
  • Dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych
  • Karty SODEXO dwa razy do roku
  • Paczkę ze słodyczami na święta Bożego Narodzenia
  • Nagrody za polecenie pracownika
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zapomogi - wsparcie w trudnych sytuacjach losowych
  • Zwrotne pożyczki na cele mieszkaniowo remontowe

Co powinieneś teraz zrobić?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania lub dostarczenie na adres: CGH Polska Sp. z o.o., ul. Srebrna 39, 85-461 Bydgoszcz

Prosimy umieścić w CV zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i/lub przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”
Administratorem danych jest CGH Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy (85-461) przy ul. Srebrnej 39. Dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacyjnym (tj. w związku z obecną i przyszłymi). Każdemu kandydatowi przysługuje prawo wglądu do jego danych osobowych i możliwość ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w ww. celu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy