Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk Automatyk

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa CANPACK jest jednym z wiodących producentów opakowań na świecie, zatrudniającym obecnie niemal 7000 osób w kilkudziesięciu zakładach zlokalizowanych na czterech kontynentach.

    Aktualnie poszukujemy pracowników do Fabryki Puszek Napojowych na stanowisko:

    (z możliwością przyuczenia)
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zadania na stanowisku:

    • Okresowa kontrola i oględziny urządzeń produkcyjnych i energetycznych;
    • Raportowanie zdarzeń wynikłych z utrzymania ruchu oraz z wykonanych prac;
    • Zgłaszanie potrzeby zakupu materiałów i części;
    • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń linii produkcyjnych;
    • Wykonywanie zadań w ramach okresowych przeglądów i remontów maszyn;
    • Udział w montażu nowych maszyn lub linii produkcyjnych;
    • Wykonywanie szaf sterowniczych oraz instalacji elektrycznej do nowych lub modernizowanych maszyn i urządzeń;
    • Wdrażanie usprawnień i innowacji w procesie produkcyjnym.

    Kandydat, którego szukamy:

    • Gotowość do pracy w 4-brygadowym organizacji pracy (po 3 m-nym okresie wdrożenia);
    • Uprawnienia SEP do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci do 1 kV;
    • Wykształcenie zawodowe o profilu kierunkowym (mile widziane technik elektryk, energetyk, mechatronik);
    • Podstawowa wiedza z zakresu działania silników elektrycznych, falowników, aparatów przemysłowych;
    • Podstawowa umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych;
    • Umiejętność pracy w zespole, systematyczność, odpowiedzialność;
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych na zbliżonym stanowisku.

    Nasza oferta:

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony po 1 roku zatrudnienia)
    • Dofinansowanie do posiłków
    • Konkurencyjne wynagrodzenie + dodatek zmianowy + premia kwartalna
    • Dofinansowanie do wczasów oraz aktywności sportowej i kulturalnej
    • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych – wdrożenie na stanowisko pracy pod okiem doświadczonego opiekuna
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, przejrzysta ścieżka rozwoju i awansu
    • Ubezpieczenie na życie

      Pracowniczy Program Emerytalny
    • Możliwość poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek, wytwarzanych dla największych międzynarodowych producentów napojów
    • Prywatna opieka medyczna
    • Praca w zgranym zespole, w dobrej atmosferze
    • Możliwość uzyskania nagrody do 700zł za polecenie pracownika w ramach "Konkursu poleceń pracowniczych"
    • Pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    bottom