Elektryk - Automatyk

ORLEN UpstreamO firmie

Rekrutacja zdalna

ORLEN Upstream

37-565 Bystrowice

Bystrowice (pow. jarosławski)

ORLEN Upstream to Spółka z Grupy Kapitałowej ORLEN odpowiedzialna za zarządzanie globalnym portfelem aktywów poszukiwawczo-wydobywczych w największej grupie paliwowo-energetycznej  w Europie Centralnej i Wschodniej. Spółka w swoim portfolio posiada projekty o różnym stopniu zaawansowania, skoncentrowane na aktywach w Polsce oraz Kanadzie będąc jednym z liderów krajowego rynku węglowodorów, a także rozpoznawalnym operatorem w prowincji Alberta. Spółka dbając o zrównoważony rozwój dużą wagę przykłada do wpływu na środowisko wewnętrzne  i zewnętrzne, angażując interesariuszy, a także działając w zgodzie z wartościami Grupy ORLEN.

ELEKTRYK-AUTOMATYK

ZAKRES ZADAŃ

  • kontrola stanu technicznego systemu sterowania, urządzeń AKPiA i sieci elektroenergetycznych na instalacji obiektu,
  • usuwanie bieżących usterek, doraźne naprawy, przeglądy i konserwacja systemu sterowania, urządzeń AKPiA i sieci elektroenergetycznych,
  • uczestniczenie w wykonywanych przez firmy zewnętrznych przeglądach i remontach systemu sterowania, urządzeń AKPiA i sieci elektroenergetycznych,
  • planowanie prac remontowych, modernizacyjnych, konserwacyjnych oraz zakup części zamiennych i eksploatacyjnych z zakresu systemu sterowania oraz urządzeń AKPiA i sieci elektroenergetycznych,
  • inspekcje przyrządów zgodnie z ATEX,
  • wykonywanie typowych prac z zakresu automatyki.

WYMAGANIA

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (elektroenergetyka, elektrotechnika, automatyka, maszyny elektryczne lub pokrewne),
  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka lub automatyka w zakresie urządzeń i systemów automatycznego sterowania i sieci elektroenergetycznych,
  • świadectwo kwalifikacyjne w zakresie uprawnień SEP typu E i D dla grupy G1 (do 20kV), G2  i G3,
  • mile widziane stwierdzone kwalifikacje do wykonywania czynności osoby dozoru ruchu w specjalności elektrycznej w zakładach górniczych wydobywających węglowodory otworami wiertniczymi lub równoważne,
  • znajomość: obsługi instalacji elektrycznych Nn i Sn oraz instalacji ciepła, agregatów prądotwórczych, sprężarek, pomp itp.; obsługi systemów automatycznego sterowania procesem produkcyjnym opartym na sterownikach PLC, oprogramowaniu SCADA oraz telemetrii; obsługi elementów AKPiA; zasad budowy i działania urządzeń w wykonaniu przeciwwybuchowym; schematów ideowych P&ID, P&FD,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (B1),
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej,
  • systematyczność, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • elastyczność, otwartość na nowe doświadczenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY

  • pracę w środowisku najnowszych technologii oraz nowym zespole,
  • zdobywanie doświadczeń zawodowych w pracy dla jednej z największych firm w swoim sektorze,
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
  • atrakcyjną ofertę kursów i szkoleń,
  • mobilne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

Ważne do: 09-04-2020

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy