Oferta pracy

Elektryk - Automatyk

IZOHAN sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Izohan to polska, dynamicznie rozwijająca się spółka, która jest liderem na rynku hydroizolacji i chemii budowlanej.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

OPIS STANOWISKA:

  • utrzymanie sprawności linii technologicznych i maszyn produkcyjnych w zakresie układów automatycznego sterowania i układów elektrycznych,
  • diagnozowanie uszkodzeń oraz naprawa maszyn i urządzeń,
  • usuwanie awarii na liniach produkcyjnych,
  • dbałość o poprawną eksploatację wszystkich urządzeń i maszyn będących w zakładzie,
  • umiejętność planowania i nadzorowania remontów i przeglądów.

 WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • znajomość posługiwania się schematami elektrycznymi,
  • uprawnienia SEP,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

    • stabilność zatrudnienia
      w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • rozwój
      zawodowy
    • pracę w dynamicznym zespole

  • wynagrodzenie
    w oparciu o umowę
    o pracę promujące
    osoby nastawione
    na osiąganie wyników
  • pakiet benefitów m.in. kartę MultiSport,
    opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie

CV, list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy