Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk – Automatyk

Bota Technik Sp. z o.o. sp. kom.

  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 6
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Nowy Świat 38c

Osowa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • uruchamianie i instalacja systemów automatyki okrętowej w tym próby ruchowe, weryfikacja poprawności montażu systemu, parametryzacja urządzeń

  • przeprowadzenie serwisów urządzeń okrętowych pod kątem elektrycznym i sterowania np. aktualizacja oprogramowania (z pełnym wsparciem zespołu z Grecji)

  • raportowanie postępów z przeprowadzonych prac

  • wyjazdy za granicę.

Nasze wymagania

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

  • podstawowa wiedza z zakres elektryki

  • umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • pełne przeszkolenie do projektu

  • pracę przy innych ciekawych projektach prowadzonych przy współpracy z międzynarodowymi firmami z branży napędów morskich

  • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, dofinansowanie do karty sportowej

  • pełne uposażenie stanowiska pracy

  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach lub lekcjach języka angielskiego prowadzonych w trakcie pracy

  • miłą atmosferę, kawę i herbatę, spotkania oraz wyjazdy integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Miejsce pracy:

  • nowoczesne i wygodny budynek z halą serwisową i pełnym zapleczem socjalnym w Gdańsku- Osowej

  • stocznie/porty w kraju

  • serwis międzynarodowy.

Dołącz do Nas !!!

Obecnie do naszego Działu Automatyki poszukujemy 4 osób, do pracy w sektorze BWTS (Ballast Water Treatment System), który należy do Greckiej Firmy ERMA – FIRST. Więc jeżeli znasz język angielski w stopniu umożliwiającym komunikację oraz potrafisz czytać schematy elektryczne, to jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko. Jeżeli już kiedyś wysłałeś do nas swoje CV, zrób to jeszcze raz, będzie nam niezmiernie miło.

BOTA TECHNIK działa w wyjątkowej branży serwisów i budowy morskich systemów napędowych. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań i kompetencji zespołu specjalistów. Każdy z ponad 80 pracowników firmy jest równie ważny, bo wnosi do naszych działań dodatkową wartość, inne spojrzenie i wiedzę, która decyduje o solidności naszych rozwiązań. Zakończony projekt to sukces nie tylko firmy, ale i każdego z nas. Zapewniamy pakiet szkoleń, by pracownicy podnosili swoje kwalifikacje. Inwestujemy w rozwój technologiczny, ale najcenniejszą inwestycją zawsze będzie ta w ludzi.

Przewiń do profilu firmy