Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk - Automatyk

  • Gniewkowo, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od 15 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Marketing. Należymy do Grupy Progres – eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 20. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 1300 firm.
    Jeżeli chcesz zrobić zawodowy #Progres, rozwijać się, kształcić kompetencje i pracować przy najbardziej prestiżowych projektach w kraju dołącz do nas!

    Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 21 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

    Miejsce pracy: Gniewkowo

    Zakres obowiązków na w/w stanowisku:

    - usuwanie bieżących awarii maszyn,

    - wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń,

    - zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne,

    - analiza awarii i usterek.

    Od kandydatów oczekujemy:

    - doświadczenia w pracy na podanym stanowisku,

    - wykształcenia - średnie techniczne (elektryk, elektromechanik, automatyk, mechatronik)

    - gotowości do pracy w systemie zmianowym,

    - umiejętności czytania schematów elektrycznych,

    - biegłej obsługi komputera,

    Uprawnienia SEP do 1 kV będą dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    - umowę o pracę zawarta z firmą, dla której prowadzimy rekrutacje,

    - atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki + premia,

    - pracę w doświadczonym zespole,

    - możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie.