Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk - Automatyk

  • Kartoszyno (pow. pucki), pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce.
    Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata.

    Polinord w Kartoszynie, należący do Grupy Kapitałowej GRAAL to jednen
    z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie producentów konserw rybnych w Europie.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy pracowników na stanowisko:

    (branża spożywcza)
    Miejsce pracy: Polinord, Spokojna 3, 84-110 Kartoszyno

    Zapraszamy osoby doświadczone oraz bez doświadczania, które przyuczymy do pracy.

    Zadania:

    • Nadzór nad parkiem maszyn i urządzeń od strony elektrycznej oraz elektromechanicznej
      jak i instalacji pneumatyki oraz automatyki przemysłowej, diagnozowanie urządzeń i awarii,
      bieżące naprawy maszyn i urządzeń. Prewencja w zakresie elektromechanicznym parku maszyn, rozbudowa i modernizacja instalacji elektrycznej oraz parku maszyn.

    Oczekujemy:

    • uprawnienia SEP, biegła umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi
    • zaangażowania i motywacji do pracy
    • staranności i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • gotowości do pracy w systemie zmianowym

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony
    • atrakcyjne wynagrodzenie i premie
    • świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, świadczenia medyczne i ubezpieczenie
      na preferencyjnych warunkach)
    • spotkania integracyjne i uroczystości okolicznościowe dla rodzin
    • rozwój i możliwość awansu
    • dobrą i przyjazną atmosferę pracy

    Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!

    Prześlij swoje CV za pomocą aplikuj
    zadzwoń 58-774-61-07 lub odwiedź nas osobiście.
    Udzielimy wszelkich informacji.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).