Danwood S.A.

Elektryk/automatyk - konserwator maszyn

Danwood S.A.O firmie

  • Bielsk Podlaski

    Bielsk Podlaski, podlaskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • reagowanie na zgłoszenia usterek i awarii z produkcji, które dokonywane są w systemie CMMS

  • diagnozowanie przyczyn usterek maszyn, głównie CNC, związanych ze sterowaniem i napędami elektrycznymi

  • udział w usuwaniu usterek maszyn oraz w remontach maszyn w zakresie systemów sterowania i napędów elektrycznych

  • konserwacja i naprawa elektronarzędzi

  • drobne prace instalacyjne w halach produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie (kierunki: elektryka, elektronika, energetyka, elektromechanika)

  • znajomość czytania i analizy schematów elektrycznych

  • podstawowa znajomość zagadnień automatyki przemysłowej

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • dobre warunki pracy oraz przyjazną atmosferę.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników