Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Automatyk

KALETA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • prefabrykacja i projektowanie szaf sterujących,

  • kładzenie tras kablowych,

  • przygotowywanie schematów elektrycznych,

  • naprawy elektryczne.

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu elektrycznym,

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki,

  • uprawnienia SEP 1kV,

  • umiejętność rysowania schematów elektrycznych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dobra organizacja pracy,

  • odpowiedzialność,

  • dyspozycyjność.

Mile widziane

  • znajomość zagadnień z zakresu automatyki i/lub sterowania PLC.

To oferujemy

  • pracę od zaraz w stabilnej firmie

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę w godzinach 8-16

  • pracę w młodym zespole

  • widełki płacowe: 3000 zł podstawa + premie/nadgodziny

KALETA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma Kaleta Group Sp. z o.o. działa w branży chłodniczej od 1985 r. Specjalizujemy się w sprzedaży, montażach i serwisie przemysłowych instalacji chłodniczych, sprzedaży i serwisie wytwornic lodu technologicznego i kostkarek firmy SCOTSMAN oraz urządzeń do odzysku ciepła z instalacji chłodniczych firmy DK.

W chwili obecnej w związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy