Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Automatyk

POL-SKONE Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac instalacyjno-montażowych oraz konserwacyjno-naprawczych instalacji zalicznikowej, typowych odbiorników energii jedno- i trójfazowych;

  • Diagnozowanie, wyszukiwanie i usuwanie uszkodzeń w obrębie typowych instalacji przemysłowych oraz zakładowej instalacji elektrycznej;

  • Montowanie i konserwowanie zabezpieczeń przeciwzwarciowych, przeciwporażeniowych, przeciążeniowych i odgromowych;

  • Programowanie i obsługa maszyn CNC;

  • Bieżąca kontrola oraz utrzymanie dobrego stanu technicznego maszyn i urządzeń;

  • Przeprowadzenie przeglądów i drobnych napraw zapewniających wysoką jakość produkcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie;

  • Świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych;

  • Znajomość sterowników PLC;

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i efektywnego rozwiązywania problemów;

  • Silna inicjatywa, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole;

  • Dyspozycyjność;

  • Podstawowa znajomość działania sieci komputerowych oraz budowy sprzętu komputerowego;

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie sieci CCTV i kontroli dostępu;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Atrakcyjny system wynagradzania – doceniamy zaangażowanie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji dzięki finansowanym szkoleniom branżowym;

  • Dużą samodzielność na stanowisku pracy;

  • Bardzo dobrą i przyjazną atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów (CV i listu motywacyjnego)