Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Automatyk

Jońca Kazimierz Sp. z o.o. Zakład Produkcyjno-Usługowy

Przemysłowa 2

Międzyrzecz

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad bezawaryjnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń,

  • montaż oraz bieżące serwisowanie urządzeń.

Nasze wymagania

  • posiadanie ważnego świadectwa kwalifikacji E do 1kW,

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • umiejętność obsługi urządzeń technicznych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • sumienność i zaangażowanie w wykonywana pracę.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • pracę w trybie jednozmianowym.