Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk automatyk - możliwość przyuczenia

MAYER POLSKA sp. z o.o.

Langiewicza 48

Konstantynów Łódzki

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn, urządzeń i instalacji zakładu,

  • bieżące usuwanie awarii maszyn i urządzeń,

  • prowadzenie konserwacji i remontów,

  • modyfikacja istniejących instalacji elektrycznych i układów automatyki,

  • udoskonalanie maszyn i urządzeń linii produkcyjnych,

  • bieżące raportowanie postępów wykonywanych prac.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (Elektryk, Elektrotechnik), mile widziane wyższe,

  • uprawnienia SEP (możliwość dofinansowania przy uzyskaniu uprawnień),

  • chęć do zdobywania wiedzy i samokształcenia,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,

  • podstawowa wiedza na temat układów napędowych i sterowników PLC,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem (mile widziani świeżo upieczeni absolwenci),

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie i motywacja.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego dla osób bez doświadczenia w utrzymaniu ruchu,

  • podnoszenia kwalifikacji w oparciu o system szkoleń,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

O nas

Firma należąca do MAYER-KUVERT-network, grupy zajmującej I miejsce w Europie w produkcji i dystrybucji kopert oraz materiałów służących do pakowania.