Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk - Automatyk - obsługa trigeneracji

  • Barlinek, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W zgodzie z tradycją i wartościami proekologicznymi firma Barlinek intensywnie pracuje nad wprowadzeniem technologii trigeneracji, do której zakończenia zbliża się wielkimi krokami. System trigeneracji pozwala przy jednoczesnej produkcji ciepła dla procesu produkcyjnego wytworzyć energię elektryczną na potrzeby zasilania zakładu, a nadwyżki ciepła w okresie letnim zamienić na chłód do klimatyzowania hal produkcyjnych. Moc obecnie powstającej elektrociepłowni to 25 MW, 5 MW mocy elektrycznej oraz 3,8 MW mocy chłodu. Powstała w Barlinku trigeneracja jest jedną z nielicznych w naszym kraju. Dzięki stałej modernizacji oraz inwestycjom w innowacyjne technologie to jedno z najnowocześniejszych przedsiębiorstw w Polsce.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Barlinek
    Numer ref.: EL/TRI/BIN/2018

    Zakres obowiązków:

    • utrzymywanie w należytym stanie urządzeń,
    • lokalizowanie i usuwanie awarii,
    • ciągła praca nad udoskonalaniem procesów,

    Wymagania:

    • uprawnienia G1 EiD do 15kV, transformatory o mocy 2,5MW, turbiny i agregaty 10MW,
    • uprawnienia G2 EiD ciśnienie do 20atm, kotły na temperaturę do 160 stopni, wentylatory,
    • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: energetyka, elektrotechnika, OZE,
    • minimum 2 lata doświadczenia w utrzymaniu ruchu,
    • umiejętność czytania schematów i dokumentacji,
    • otwartość do pracy w trybie zmianowym,
    • umiejętność pracy zespołowej,
    • umiejętność podejmowania decyzji.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w dużym międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę z innowacyjnymi technologiami w dynamicznie rozwijającej się branży.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883)”.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) informujemy, że administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Barlinek S.A. z siedzibą w Kielcach (25-323) przy Al. Solidarności 36. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z prowadzeniem rekrutacji w Grupie Kapitałowej Barlinek. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom Grupy Kapitałowej Barlinek oraz podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.