Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk, Automatyk

ARA Przedsiębiorstwo Automatyki Przemysłowej Spółka z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie instalacji niskoprądowych, szaf elektrycznych i rozdzielnic

  • Budowa tras kablowych

  • Uruchamianie instalacji elektrycznych

  • Prowadzenie dokumentacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Znajomości przemysłowych instalacji elektrycznych

  • Dyspozycyjność

  • Uprawnienia SEP

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy)

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą, odpowiedzialną pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Uczestnictwo w zaawansowanych projektach

  • Możliwość rozwoju zawodowego

ARA Przedsiębiorstwo Automatyki Przemysłowej Spółka z o.o.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, działającą ponad 18 lat w branży automatyki przemysłowej.

Poszukujemy osób, które chcą zainwestować we własny rozwój i aktywnie uczestniczyć w budowaniu naszej marki.

Obecnie poszukujemy pracowników do pracy:

stacjonarnie na terenie Elbląga,

na budowach w Polsce oraz za granicą, na stanowisku:

Przewiń do profilu firmy