Elektryk / Automatyk

METROLOG Sp. z o.o. CzarnkówO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Metrolog Sp. z o.o., członek koncernu energetycznego CEZ Polska, jest jedną z wiodących firm na rynku energetyki cieplnej. Firma zajmuje się implementacją nowoczesnych technologii zapewniających energooszczędne i ekologiczne rozwiązania i poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie robót związanych z serwisem i konserwacją kotłowni, stacji uzdatniania wody oraz innych instalacji technologicznych,
  • Przeprowadzanie montażu układów automatyki w kotłowniach i obiektach przemysłowych,
  • Wykonywanie rozruchu zainstalowanych urządzeń i instalacji,
  • Wykonywanie napraw elementów automatyki u klienta.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie – technik elektryk, specjalizacja w automatyce,
  • Doświadczenie w pracy w serwisie, znajomość urządzeń automatyki i ciepłownictwa,
  • Uprawnienia elektryczne (G1), cieplne (G2), gazowe (G3) w zakresie eksploatacji,
  • Mile widziana wiedza z zakresu pomp, automatyki ciepłowniczej, palników, kotłów,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do pracy na obiektach.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagradzania (wynagrodzenie stałe + premia roczna),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Pracę w dużej firmie, należącej do grona wiodących firm w branży energetyki cieplnej w Polsce.

Pisemne oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres METROLOG Sp. z o.o., ul. Kościuszki 97, 64-700 Czarnków. Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Metrolog Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kościuszki 97, 64-700 Czarnków, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w danym procesie rekrutacji.”

SPEŁNIENIE OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO

Informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Metrolog Sp. z o.o. z siedzibą w Czarnkowie, ul. Kościuszki 97, 64-700 Czarnków. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych: [email protected]

Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w Kodeksie Pracy (1) będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (RODO art. 6 ust. 1 lit c) natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (RODO art. 6 ust. 1 lit. a), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Jeśli w dokumentach rekrutacyjnych zostały zawarte dane wrażliwe np. dane dotyczące zdrowia będą one przetwarzane również na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (RODO art. 9 ust. 2 lit. a). Administrator będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe także w kolejnych procesach rekrutacyjnych, jeśli wyrazi Pani/Pan na to zgodę (RODO art. 6 ust. 1 lit. a), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w, którym zostały zebrane a jeśli wyraziła Pani/wyraził Pan zgodę na uczestnictwo w kolejnych procesach rekrutacyjnych nie dłużej niż rok.

Pani/Pana dane osobowe mogą lub zostaną przekazane dostawcom systemów IT z którymi współpracuje administrator, Spółką z Grupy CEZ w Polsce, firmą doradczym i konsultingowym, firmom wspierającym procesy rekrutacyjne oraz zatrudnienie oraz upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, to jest dla przykładu: Policja bądź Sądy.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia wyrażonej zgody oraz wniesienia skargi do UODO.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym odmowa ich podania uniemożliwi realizację procesu rekrutacyjnego.

  1. - t. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy