Oferta pracy

Elektryk/Automatyk

BiofarmO firmie

  • Wałbrzyska 13, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Biofarm

Wałbrzyska 13

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie pełnej sprawności infrastruktury technicznej budynków oraz instalacji technicznych przy zapewnieniu wysokich standardów BHP, jakości i wydajności

  • zapewnienie obsługi technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • realizacja działań wynikających z prewencyjnego planu przeglądów

  • usuwanie bieżących awarii oraz usterek w obszarze infrastruktury, udział w pracach remontowych

  • analiza bieżących problemów oraz proponowanie działań korygujących

  • współpraca z pozostałymi działami w zakresie identyfikacji problemów technicznych i działań naprawczych, zapewnienie odpowiedniej komunikacji w zakresie wprowadzanych zmian

  • dbałość o właściwe wykorzystanie i stan techniczny powierzonego mienia

  • monitoring nieprawidłowości mających wpływ na awaryjność maszyn oraz urządzeń infrastruktury tech.

  • opracowywanie instrukcji obsługi, konserwacji oraz innej dokumentacji technicznej

  • udział w testach odbiorowych maszyn i urządzeń produkcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (mile widziane wyższe elektryka, elektromechanika, automatyka)

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, na stanowiskach związanych z obsługą techniczną obiektów

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych i mechanicznych

  • znajomość zagadnień hydrauliki siłowej i pneumatyki

  • uprawnienia SEP m.in. 1 kV (mile widziane 15 kV)

  • znajomość PROFINET i PROFIBUS (mile widziana)

  • znajomość programowania sterowników SIEMENS (mile widziana)

  • znajomość języka angielskiego (mile widziana)

To oferujemy

  • nowoczesny park maszynowy

  • wyzwania i projekty w obszarze inwestycji oraz utrzymania ruchu

  • współpraca w zgranym zespole,

  • umowa o pracę – brak okresu próbnego atrakcyjny pakiet medyczny i socjalny m.in.: opieka medyczna, dopłaty do wypoczynku dzieci na koloniach i obozach, owocowe środy, raz w roku karty podarunkowe,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jeśli jesteś osobą, która:

  • lubi i potrafi opracowywać dokumenty techniczne

  • posiada zdolności manualne i zmysł techniczny

  • jest samodzielna i proaktywna