Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Automatyk

Unilever Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie w ruchu instalacji, maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych w obszarze elektryki i automatyki

  • Wykonywanie prac prewencyjnych

  • Zaawansowana diagnostyka oraz usuwanie awarii

  • Analiza przyczyn awarii oraz wprowadzanie działań zapobiegawczych

  • Kontrola stanu części zamiennych

  • Współpraca z wydziałami produkcyjnymi, Specjalistami Technicznymi oraz Mechanikami

  • Udział w aktywnościach wybranych filarów WCM

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną

  • Przeprowadzanie remontów i modernizacji sterowania maszyn

Nasze wymagania

  • Wykształcenia min. średnie kierunkowe Automatyk, Mechatronik, Elektryk, Elektromechanik

  • Wiedzy z zakresu automatyki, elektroniki i mechaniki maszyn

  • Doświadczenia w dziale utrzymania ruchu lub obszarze produkcji w firmie produkcyjnej (preferowane w branży spożywczej)

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej

  • Mile widziana znajomość sieci przemysłowych oraz umiejętność programowania sterowników PLC Siemens

  • Uprawnienia SEP do 1 kV

  • Znajomości obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office

  • Chęci do podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zaangażowania i dokładności w działaniu

  • Umiejętności pracy w zespole technicznym oraz produkcyjnym

  • Gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym opartym o 4 zespoły pracowników

To oferujemy

  • Stabilną pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Szerokie możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

  • Pracę w systemie zmianowym

  • Miłą atmosferę

  • Nagrody za usprawnienia w swoim obszarze pracy

  • Szeroki i atrakcyjny pakiet socjalny

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (kartę multisport, Pracowniczy Fundusz Emerytalny, pakiet opieki medycznej)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja online

2

Rozpatrywanie aplikacji - HR

3

Rozpatrywanie aplikacji - Line Manager

4

Rozmowa kwalifikacyjna z Line Managerem

Jesteśmy częścią Unilever - jednego z największych na świecie producentów żywności, kosmetyków i środków czystości. Tworzymy miejsce pracy, w którym można realizować swoje cele, wpływając tym samym na lepszy biznes i lepszy świat. U nas będziesz współpracować z cenionymi markami, będziesz odpowiedzialny za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, małych i dużych, które sprawiają, że rozwijamy się i przodujemy na rynku. Udoskonalisz swoje umiejętności dzięki cennym radom naszych liderów i współpracowników, którzy zainspirują Cię do zmiany na lepsze. Dołącz do nas już dziś!

Przewiń do profilu firmy