Ta oferta pracy jest nieaktualna od 233 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk - Automatyk

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 30.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • diagnozowanie oraz usuwanie awarii i usterek w zakresie układów sterowania
    • podłączanie / rozłączanie maszyn i urządzeń
    • montaż nowych / modernizacje szaf sterowniczych
    • podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy
    • realizowanie przeglądów technicznych i remontów maszyn i urządzeń
    • zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych

    Wymagania:

    • minimum średnie wykształcenie o profilu technicznym, automatyk, elektromechanik, elektryk
    • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
    • umiejętność pracy w zespole, otwartość na nowe zadania i wyzwania
    • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu minimum 2 lata
    • znajomość sterowników Siemens S7 będzie dodatkowym atutem
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy:

    • ciekawą oraz pełną wyzwań pracę
    • rozwój zawodowy
    • stabilne warunki zatrudnienia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest firma ECONTROl z siedzibą w  Poznaniu przy ul. Skawińskiej 37 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne