Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk automatyk - pracownik zmianowy w Dziale Utrzymania Ruchu

INDORAMA VENTURES POLAND SP Z O OO firmie

INDORAMA VENTURES POLAND SP Z O O

Krzywa Góra 19

Włocławek

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie patrolu instalacji, kontrolowanie pracy urządzeń w celu wykrycia niepoprawnej pracy, uszkodzeń, wycieków,

  • wykonywanie napraw i remontów,

  • sprawdzanie urządzeń AKPIA,

  • wykonywanie prac zleconych przez nadzór w zakresie utrzymania ruchu i konserwacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej zawodowe kierunkowe: elektryk, automatyk lub pokrewne,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia energetyczne,

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

  • zdolności manualne i techniczne,

  • gotowość do pracy zmianowej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w międzynarodowej firmie,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość rozwoju i uczestnictwa w ciekawych szkoleniach,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. nagrody roczne, świadczenia z ZFŚS, karta sportowa),

  • dobrą atmosferę pracy,

  • bezpieczeństwo i higienę pracy na wysokim poziomie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. jest częścią Grupy Indorama, jednego z największych zintegrowanych producentów poliestru na świecie oraz wiodącego producenta przędz wełnianych. Koncern jest obecny w 123 lokalizacjach w 33 krajach na całym świecie i zatrudnia około 20.000 pracowników.

Głównym przedmiotem działalności Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. jest produkcja politereftalanu etylenu (PET). PET jest ważnym i uniwersalnym tworzywem sztucznym wykorzystywanym do produkcji szerokiego spektrum opakowań do napojów, żywności, wyrobów farmaceutycznych, jak również innych produktów konsumpcyjnych i przemysłowych.

Wizja, która przyświeca nam na co dzień to: „Być firmą chemiczną światowej klasy, tworzącą znakomite produkty dla społeczeństwa”.

Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. wdrożyła i stosuje Zintegrowany System Zarządzania, zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 14064-1:2006, OHSAS 18001:2007, ISO 22000:2005, ISO 50001:2018, EMAS, SA 8000:2014 oraz SMETA.

W 2020 roku zdobyliśmy pierwsze miejsce (zarówno na szczeblu wojewódzkim, jak i ogólnopolskim) w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy „Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej”.

Przewiń do profilu firmy