Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Automatyk

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „WiK” Sp. z o.o.

  • Grunwaldzka 1, Pruszcz Gdański
    Pruszcz Gdański, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Grunwaldzka 1

Pruszcz Gdański

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń w Przedsiębiorstwie

  • diagnostyka awarii

  • prowadzenie napraw i działań prewencyjnych

  • wykonywanie bieżących przeglądów, prac konserwacyjnych i instalacyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie (elektryk, automatyk, elektromonter, elektromechanik)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • wiedza techniczna z zakresu elektryki, mechaniki i eksploatacji maszyn

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • samodzielność na stanowisku pracy

  • mile widziane uprawnienia SEP powyżej 1kV

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych,

  • ciekawa praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pakiet świadczeń socjalnych,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

O nas

Przedsiębiorstwo „WiK” zajmuje się wydobyciem, uzdatnianiem i dostawą wody oraz odbiorem ścieków z terenu miasta Pruszcz Gdański. Przedsiębiorstwo „WiK” świadczy również usługi w zakresie robót budowlanych polegających na remontach, modernizacji i budowie sieci wodociągowych, sanitarnych i deszczowych.