Ta oferta pracy jest nieaktualna od 441 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk / Automatyk

  • Skawina, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

     Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, znajdującej się w Skawinie, poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Nr ref.: 42986
    Praca tymczasowa
    Lokalizacja: Skawina

    Zakres obowiązków:

    · Zabezpieczenie sprawności funkcjonowania zakładu w zakresie systemów i instalacji elektrycznych, automatyki, pneumatyki i gazu

    · Utrzymanie w sprawności technicznej zakładowych maszyn, instalacji i urządzeń

    · Prowadzenie prac konserwacyjno – przeglądowo - remontowych

    · Usuwanie bieżących awarii

    · Dbałość o powierzone narzędzia oraz urządzenia pomiarowe

    Oczekiwania:

    · Wykształcenie średnie (elektryczne/elektroniczne)

    · Doświadczenie nie jest wymagane

    · Znajomość systemów i instalacji elektrycznych, automatyki i sterowania

    · Mile widziane uprawnienia energetyczne (SEP)

    · Dyspozycyjność do pracy zmianowej

    · Chęć rozwoju w kierunku automatyki i elektryki

    · Zmysł techniczny, zdolności manualne, umiejętność czytania dokumentacji technicznej

    Oferta:

    - umowę o pracę tymczasową, w perspektywie możliwość przejścia na umowę o pracę stałą

    - atrakcyjne wynagrodzenie

    - pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)

    - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    - gwarantujemy wypłatę zawsze na czas

    - legalne zatrudnienie, opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia

    - opieka konsultanta

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)