Oferta pracy

Elektryk – Automatyk

PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO WDROŻENIOWE GLASS PRODUKT SP Z O OO firmie

PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO WDROŻENIOWE GLASS PRODUKT SP Z O O

Świętego Antoniego 116

Tomaszów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z otrzymaną dokumentacją elektryczną,

  • montaż szaf sterowniczych,

  • wykonywanie tras kablowych i przyłączy urządzeń do szaf sterowniczych,

  • uruchamianie urządzeń na obiektach,

  • inne prace elektryczne,

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne kierunkowe,

  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki,

  • umiejętność czytania schematów zasilania i sterowania,

  • aktualny certyfikat SEP do minimum 1KV oraz pomiaru skuteczności zerowania,

  • umiejętność analizowania, diagnozowania i podejmowania decyzji

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • umiejętność programowania sterowników PLC,

  • mile widziana umiejętność tworzenia projektów elektrycznych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • szanse na rozwój zawodowy wraz z możliwością nabycia nowych umiejętności i doświadczenia,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kompetencji kandydata,

  • pakiet świadczeń socjalnych.

Przedsiębiorstwo Innowacyjno – Wdrożeniowe „Glass-Produkt” Sp. z o. o. w Tomaszowie Maz. poszukuje pracownika na stanowisko: Elektryk – Automatyk.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy