Oferta pracy

Elektryk Automatyk

Ceramika Paradyż Sp. z o.o.O firmie

  • Tomaszów Mazowiecki, Opoczno

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące naprawy, remonty oraz przeglądy maszyn i urządzeń.

  • Bieżące usuwanie awarii maszyn w celu utrzymania ciągłości produkcji.

  • Montaż nowych maszyn i urządzeń.

  • Montaż i naprawa instalacji elektrycznych.

  • Kontrola stanu technicznego oraz udoskonalanie maszyn i urządzeń w celu poprawy ich pracy oraz wydajności.

  • Naprawa i modernizacja urządzeń elektrycznych.

  • Kontrola i konserwacja rozdzielni elektrycznej.

  • Wykonywanie prac związanych z przezbrajaniem ciągów technologicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej zawodowe, preferowane kierunki to automatyka, robotyka, elektryka, energetyka lub mechatronika.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Wiedza z zakresu automatyki i elektroniki.

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz posługiwania się aparaturą pomiarową.

  • Sumienność i dokładność.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Umowę o pracę na 12 miesięcy bez okresu próbnego.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kwalifikacji.

  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”.

  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży.

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

  • Refundację kosztów kształcenia.

  • Atrakcyjny pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin.

  • Darmowy transport na trasie Opoczno - Tomaszów Mazowiecki – Opoczno.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy