Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk-Automatyk Utrzymania Ruchu

  • Częstochowa, Krzepice, Blachownia, Kłobuck, Olsztyn (pow. częstochowski), Lubliniec, Myszków, Szczekociny, śląskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 2018-08-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od ponad 10 lat z powodzeniem wspieramy naszych klientów w rekrutacji specjalistów i fachowców do pracy w kraju i za granicą dla różnych gałęzi przemysłu. Współpracujemy tylko z najbardziej rzetelnymi i stabilnymi firmami, które zapewniają swoim pracownikom wysoki standard zatrudnienia. Posiadamy akredytację KRAZ (nr 6257).

    Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy elektryków - automatyków do pracy w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkującym części dla przemysłu motoryzacyjnego.

    Zakład należy do amerykańskiego koncernu zatrudniającego na całym świecie ponad 30 tys. osób w 90 zakładach. Firma została wyróżniona w 2017 roku Nagrodą Polskiego Przemysłu Motoryzacyjnego w kategorii PRACODAWCA.

    Miejsce pracy: Częstochowa
    EA/07/2018
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Zakres obowiązków

    • Wykonywanie przeglądów maszyn w zakresie mechaniki oraz instalacji elektrycznych.
    • Diagnozowanie, usuwanie oraz analiza awarii maszyn, w szczególności w zakresie mechaniki i elektroinstalacji.
    • Usprawnienie istniejących maszyn, urządzeń i stanowisk produkcyjnych.
    • Wdrażanie usprawnień mających na celu poprawę zdolności procesów produkcyjnych.
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami.

    Nasze oczekiwania

    • Wykształcenie min. średnie techniczne na kierunku automatyka, elektryka, mechatronika lub inne pokrewne.
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki i elektroinstalacji na liniach produkcyjnych.
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych.
    • Mile widziane uprawnienia SEP.
    • Dobra organizacja pracy własnej i zdolność do samodzielnej pracy.
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

    Co oferujemy w zamian:

    • Umowę o pracę na pełny etat.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Zatrudnienie w renomowanym zakładzie o międzynarodowym zasięgu
    • Praca w nowoczesnym środowisku technologicznym.
    • Atrakcyjne miejsce pracy.
    • Możliwość awansu i dalszego rozwoju w automatyce przemysłowej.
    • Dostęp do szkoleń zawodowych oraz profesjonalnych narzędzi pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "APLIKUJ"

    Informacji ws. rekrutacji udziela:

    Beata Tasarz

    tel. 574 474 789

    Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.