Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Automatyk Utrzymania Ruchu

DIE-TECH SP. Z O.O.O firmie

  • Burschego 11, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

DIE-TECH SP. Z O.O.

Burschego 11

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń w zakładzie

  • bieżące przeglądy, konserwacje i naprawy maszyn oraz instalacji

  • usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń

  • dokonywanie usprawnień w układach sterowania maszyn

  • udział w projektach związanych z modernizacją układów sterowania maszyn

  • tworzenie raportów i dbałość o dokumentację dotyczącą napraw i konserwacji

  • sumienne i rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane wykształcenie związane z automatyką przemysłową – sterowania PLC, robotyka, napędy elektryczne)

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku elektryk/automatyk w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym

  • znajomość zagadnień dotyczących działania układów sterowania oraz urządzeń elektrycznych i elektronicznych

  • uprawnienia SEP do 1kV

  • wiedza z podstaw programowania sterowników PLC SIEMENS, Allen Bradley

  • wiedza z podstaw budowy i działania układów sterowania silnikami (falowniki, regulatory servo) takich firm jak SEW, SIEMENS, Bosch-Rexroth, Allen-Bradley

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność

  • otwartość, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • atrakcyjny system premiowy

  • dodatkowe benefity

  • przyjazny proces wdrożenia

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach

  • pracę w przyjaznym zespole

Firma Die-Tech Sp. z o.o. zajmująca się produkcją i projektowaniem narzędzi oraz części dla przemysłu motoryzacyjnego poszukuje kandydatów na stanowisko: ELEKTRYK-AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU.

Przewiń do profilu firmy