Ta oferta pracy jest nieaktualna od 69 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk / Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-09-05
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Workplace: Łódź
    W związku z rozwojem naszej jednostki biznesowej poszukujemy kandydatów na stanowisko Elektryka/Automatyka w dziale Utrzymania Ruchu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżące naprawy maszyn i urządzeń.

    Zadania:

    • Bieżące naprawy maszyn i urządzeń;
    • Usuwanie usterek i awarii maszyn;
    • Wykonywanie zadań remontowych i naprawczych;
    • Przeprowadzanie przeglądów okresowych;
    • Analizowanie i optymalizowanie procesów logistycznych i produkcyjnych;
    • Prowadzenie dokumentacji serwisowej;
    • Sporządzanie bieżących raportów z realizacji wykonanych prac.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu;
    • Uprawnienia SEP;
    • Podstawowa znajomość obsługi i programowania sterowników znanych marek producentów takich jak: Siemens, ABB, Omron, Bosh Rexroth, Eaton, Rockwell Automation, GE;
    • Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym;
    • Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office;
    • Otwarcie na zdobywanie nowych umiejętności, uprawnień oraz rozwój własny.

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
    • Miłą atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzule: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z pózn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.