Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk - Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

  • Margonin, Sułaszewo (pow. chodzieski), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Johann Jacobs i Egbert Douwes nie wiedzieli gdzie skończy się ich podróż. Obaj wierzyli jednak, że każdy zasługuje na kawę, którą kocha. Jako wiodąca na świecie firma kawowa, jesteśmy częścią życia milionów ludzi.

    Widoczni w ponad 45 krajach, stanowimy zespół ponad 12 000 kawowych mistrzów.

    Elektryk/Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

    Miejsce pracy: Margonin

    Opis stanowiska

    •  Przeprowadzanie konserwacji i przeglądów maszyn
    •  Usuwanie awarii na liniach produkcyjnych
    •  Utrzymywanie w sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych

    Kwalifikacje

    • Wykształcenie techniczne
    • Uprawnienia SEP do min. 1 kV
    • Umiejętność programowania sterowników PLC Siemens S7
    • Znajomość zagadnień elektrycznych, mechanicznych
    • Mile widziane doświadczenie w diagnozowaniu i naprawach maszyn produkcyjnych
    • Gotowość do pracy zmianowej
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

    Dodatkowe informacje

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie grupowe na życie
    • Pracowniczy Program Emerytalny
    • Świadczenia socjalne z ZFŚS (m.in. dofinansowanie do wczasów, bony na święta)
    • Bardzo dobra atmosfera w zespole
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w firmie produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu

    JACOBS DOUWE EGBERTS PL Sp. Z o.o.
    Ul. Taśmowa 7, Budynek C, 8 piętro, 02-677
    | Warszawa | Polska
    www.jacobsdouweegberts.com