Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Automatyk w dziale Utrzymania Ruchu

JOST POLSKA SP. Z O.O.O firmie

JOST POLSKA SP. Z O.O.

Motoryzacyjna 6

Nowa Sól

Twój zakres obowiązków

  • dokonywanie napraw, przeglądów i konserwacji maszyn oraz urządzeń;

  • prowadzenie dokumentacji napraw i przeglądów;

  • podłączanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń;

  • analiza dokumentacji DTR maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne;

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu;

  • praktyczna wiedza z zakresu mechatroniki;

  • praktyczna znajomość powszechnie stosowanych układów sterowania i automatyki;

  • znajomość systemów sterowania opartych na sterownikach PLC;

  • uprawnienia elektryczne eksploatacyjne do 1 kV;

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (znajomość schematów elektrycznych);

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego;

  • samodzielność w realizacji zadań.

Mile widziane

  • znajomości robotów spawalniczych firmy KUKA.

To oferujemy

  • jesteś członkiem międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • umowa o pracę? Oczywiście, że tak!

  • masz realny wpływ na rozwój obszaru, za który odpowiadasz;

  • możesz realizować potrzebę pomocy innym - jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, w której pracownicy angażują się w inicjatywy charytatywne;

  • otrzymasz pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach;

  • korzystasz ze świadczeń w ramach ZFŚS;

  • możesz dołączyć do Pracowniczego Programu Emerytalnego (po roku zatrudnienia);

  • staniesz się posiadaczem Karty Rabatowej Programu Lojalnościowego Nowej Pracy (https://nowapraca.info/karta-rabatowa/);

  • możesz dołączyć do wspólnego aktywnego spędzania wolnego czasu - w JOST gramy w siatkówkę lub koszykówkę na wynajętej przez firmę sali gimnastycznej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

JOST jest światowym liderem w produkcji systemów, modułów i komponentów do pojazdów użytkowych. Dzięki swoim innowacyjnym produktom oraz światowej obecności koncern nasz cieszy się wysoką renomą wśród dostawców, klientów i pracowników.

Przyłącz się do naszego zespołu, który od ponad 60 lat w sposób kompetentny, elastyczny i ukierunkowany na rozwiązania wspiera swoich klientów. Zostań ważnym filarem naszego światowego koncernu i skorzystaj z różnorodnych korzyści, świetnych perspektyw rozwoju zawodowego oraz bezpieczeństwa, jakie daje lider rynku.

Przewiń do profilu firmy