Elektryk - Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

PIEKARNIE LUBASZKA sp. z o.o.O firmie

  • Szlachecka 45
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

PIEKARNIE LUBASZKA sp. z o.o.

Szlachecka 45

Warszawa

Nowoczesna piekarnia z tradycjami rodzinnymi od 1945 roku, prowadząca sklepy w Warszawie Galeria Wypieków, poszukuje pracownika na stanowisko:

Obowiązki

  • Usuwanie awarii, przeprowadzanie przeglądów i prac konserwacyjnych w zakresie automatyki / elektryki /mechaniki.
  • Zapewnienie utrzymania ciągłości pracy maszyn i urządzeń technologicznych , ocena i monitorowanie stanu technicznego sprzętu.
  • Nadzorowanie stanu oraz zamawianie części zamiennych: automatyki/elektryki/pneumatyki.
  • Współpraca z Kierownikiem Działu Produkcji oraz zewnętrznymi firmami serwisowymi.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne średnie o profilu :automatyk, elektryk, elektromechanik.
  • Doświadczenie zawodowe w Dziale Utrzymania Ruchu minimum 2 lata.
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Uprawnienia SEP: eksploatacja grupa 1.
  • Praca w systemie zmianowym.

Oferujemy

  •  Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  •  Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  •  Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.
  •  Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i realizowanie własnych pomysłów.
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy